E-Learning

Szeretnénk távoktatási rendszerünket bemutatni az e-learning redszert néhány mondatban.

Mikor érdemes választani az e-learning rendszert?

Egyszerűen nincs kedved a teremben ülni.
Kis gyermeket nevelsz otthon, akivel a mozgás nem egyszerű.
Nem tudod a munkát és a tanfoyamot össze egyeztetni.
Külföldön élsz vagy dolgozol.

Mi kell hozzá?

Csakis Te és egy internettel rendelkező számítógép. Ennyire egyszerű

Működése: A regisztráció után témakörönként ismerkedhetsz meg a tananyaggal. Akkor léphetsz át az egyik témakörből a másikba, ha 87%-ot sikerül teljesítened a megtanult tananyagból. A teljes ismeretanyag elsajátítását követően – ha teljesítetted az előírt százalékot – egy átfogó számonkérésen (TESZT) ellenőrizheted frissen szerzett tudásodat, mely ugyancsak 87%-os teljesítést igényel. A program sikeres elvégzése után az iskola elméleti vizsgára jelent Téged, a befizetett vizsgadíj ellenében.

Tanulóink részére az EDUKRESZ biztosítja a vizsgára való felkészüléshez a vizsgakérdéseket.
Ez vonatkozik a tantermi képzésen résztvevő tanulóinkra is!

Várunk szeretettel hagyományos, vagy e-Learning tanfolyamainkra!